Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
На вимогу Трампа співробітники Білого дому підписали угоди про нерозголошення – WP

На вимогу Трампа співробітники Білого дому підписали угоди про нерозголошення – WP

За розкриття будь-якої конфіденційної інформації працівникам доведеться сплатити штраф

На вимогу Трампа співробітники Білого дому підписали угоди про нерозголошення – WP
фото з pixabay.com

Працівники Білого дому підписали угоди про нерозголошення на прохання президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє The Washington Post.

У перші місяці після інавгурації Трамп зобов’язав високопосадовців адміністрації президента підписати угоди про конфіденційність. Деякі з них спочатку опирались, але під тиском тодішнього керівника апарату Білого дому Рейнса Прібуса підписали необхідні документи.

Згідно з чорновим варіантом угоди, будь-якому працівнику Білого дому доведеться сплатити уряду штраф за несанкціоноване розкриття конфіденційної інформації, до якої належить «уся непублічна інформація, яку я узнаю або до якої отримую доступ під час моїх офіційних обов’язків на службі уряду Сполучених Штатів у Білому домі, включно зі спілкуванням… із представниками преси» і «з співробітниками федеральних державних та місцевих органів влади».

Проект угоди забороняє розкриття конфіденційної інформації в будь-якій формі, зокрема, «публікацію творів художньої літератури, які містять згадки про діяльність Білого дому, федеральних агентств, іноземних урядів або інших організацій, які взаємодіють з урядом США, що засновані на конфіденційній інформації».

Зазначається, що обмеження поширюватимуться на персонал Трампа не лише на час роботи в Білому домі, але й «на весь час після цього».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті