Агентство Fitch підтвердило рейтинги «Укрзалізниці» на рівні CCC

Агентство Fitch підтвердило рейтинги «Укрзалізниці» на рівні CCC

Також на рівні «ССС» підтверджений довгостроковий рейтинг в іноземній валюті облігацій Shortline Plc, що являє собою участь в кредиті на $500 млн

Агентство Fitch підтвердило рейтинги «Укрзалізниці» на рівні CCC
Фото УНIАН

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) ПАТ «Укрзалізниця» в іноземній валюті на рівні «CCC», довгостроковий РДЕ в національній валюті – «RD», короткостроковий РДЕ в іноземній валюті – «C» і національний довгостроковий рейтинг – «RD (ukr)». Про це пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідмленням, також на рівні «ССС» підтверджений довгостроковий рейтинг в іноземній валюті облігацій Shortline Plc, що являє собою участь в кредиті на $500 млн.

РДЕ в національній валюті і національний довгостроковий рейтинг на рівні RD (обмежений дефолт), за даними агентства, відображають невиплату компанією боргу з основної суми по ряду двосторонніх кредитних угод з українськими кредиторами.

Разом з цим зазначається, що «Укрзалізниця» наразі знаходится в процесі реструктуризації внутрішнього боргу. Зокрема 44% було реструктуризовано станом на березень минулого року, ще 21% повинна бути реструктуризована до кінця минулого року. 15% боргу не були простроченими і не підлягали реструктурізації.

Решта боргу (20%) не є частиною реструктуризованого боргу і не є частиною розрахунків агентства, оскільки компанія втратила доступ до активів в Донецькій і Луганській областях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло