Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
«Ти мені не погрожуй»: Трамп заявив, що поб'є Джо Байдена

«Ти мені не погрожуй»: Трамп заявив, що поб'є Джо Байдена

Політики обмінялися взаємними погрозами десь на рівні початкової школи

«Ти мені не погрожуй»: Трамп заявив, що поб'є Джо Байдена
Twitter Joe Biden

Президент США Дональд Трамп заявив, що міг би побити колишнього американського віце-президента Джо Байдена й довести його до сліз. При цьому він назвав 75-річного екс-посадовця божевільним і слабким.

«Божевільний Джо Байден намагається поводитися, як крутий хлопець. Насправді він слабкий, як розумово, так і фізично. Проте вже вдруге він погрожує мені фізичним насильством. Він мене зовсім не знає, від мене він би втікав швидко і зі сльозами. Не погрожуй людям, Джо!» – написав президент США у Twitter.

Конфлікт між політиками виник після того, як Байден, виступаючи на мітингу, присвяченому боротьбі із сексуальним насильством в Університеті Майамі, сказав, що відлупцював би Трампа за його непристойні коментарі щодо жінок, повідомляє The Telegraph.

Зокрема, Байден сказав: «Хлопець, який став нашим національним лідером, сказав: «Я можу схопити жінку де завгодно, і їй це подобається». Мене запитують, чи не хочу я вступити в дебати з цим джентльменом, та я сказав «Ні». Я сказав: «Якби ми навчалися в старшій школі, я б завів його за спортзал і там відлупив би».

Нагадаємо: у січні в багатьох містах США пройшли марші протесту, приурочені до річниці перебування Трампа на посаді президента. Основними гаслами акції стали захист прав жінок, іммігрантів, однак згодом марш перетворився на протест проти самого Трампа і політики його адміністрації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті