Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Рада звільнить від сплати ЄСВ організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА

Рада звільнить від сплати ЄСВ організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА

«За» проголосувало 228 народних депутатів

Рада звільнить від сплати ЄСВ організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА
Фото: Shutterstock

Під час пленарного засідання Верховна рада приняла за основу і в цілому проект закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (№7516). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«За» проголосувало 228 народних депутатів.

Закон тимчасово звільняє від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок.

«Законопроект пропонує тимчасово, до 1 червня 2018 року, звільнити від нарахування та сплати ЄСВ виплати, які здійснюються за виконання робіт або надання послуг на території України або за її межами для підготовки й проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги чемпіонів серед жінок сезонів 2017–2018 років», – повідомив перший заступник голови комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін.

Також Рада прийняла проект закону про внесення змін до Розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України у зв'язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (№7517), що тимчасово звільняє від оподаткування податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) і військовим збором кошти і доходи нерезидентів та роботи і послуги з підготовки до зазначених заходів.

Крім того, законопроект до 26 травня 2018 року припускає звільнення від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) ввезення необхідних для організації матчів товарів, в тому числі транспортні засоби, тимчасово ввезені на територію України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті