На Донбасі залишилося банківських активів на $5 млрд – Порошенко

На Донбасі залишилося банківських активів на $5 млрд – Порошенко

Перебуваючи з візитом на Волині, президент пообіцяв давати «по руках» незаконним добувачам бурштину

На Донбасі залишилося банківських активів на $5 млрд – Порошенко
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Петро Порошенко заявив, що на окупованій сепаратистами території Донбасу, в так званих «ДНР»  та «ЛНР» знаходиться понад 100 українських шахт, крім того, там залишилося банківських активів на $5 млрд.

Про це Порошенко сказав на нараді в Луцьку (Волинська область) у п'ятницю, передає Інтерфакс.

«Ще одна цифра, яка не була оприлюднена: на окупованій території залишилося активів банків на суму $5 млрд», – повідомив він на нараді в Луцьку (Волинська область) в п'ятницю.

Крім того, за даними глави держави, на непідконтрольній уряду України території розташовані близько ста шахт.

У Волинській області Порошенко перебував з метою представити нового очільника облдержадміністрації Олександра Савченка, призначеного на цю посаду указом президента. Глава держави також звільнив попереднього керівника області Володимира Гунчика.

Прес-служба президента інформує, що значну увагу Порошенко приділив вирішенню проблеми незаконного видобутку бурштину на Волині.

«В області має бути порядок. Порядок з бурштином: хто захоче бавитися – отримає по руках. Бурштин є загальнонаціональна власність як українські надра. А доходи від бурштину мають йти, в тому числі і до місцевих бюджетів», – підкреслив Порошенко.

Він також акцентував увагу нового керівника на вирішенні земельних проблем, питанні земельного кадастру, збереженні волинських лісів, рішучості в боротьбі з корупцією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті