Кличко доручив перевірити пожежну безпеку в ТРЦ через трагедію у Кемерові

Кличко доручив перевірити пожежну безпеку в ТРЦ через трагедію у Кемерові

Міська влада звернулася до Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Кличко доручив перевірити пожежну безпеку в ТРЦ через трагедію у Кемерові
Фото УНIАН

Мер Києва Віталій Кличко доручив обстежити всі столичні ТРЦ на відповідність нормам пожежної безпеки. За словами заступника мера Петра Пантелєєва, таке рішення прийнято у зв'язку з трагедією в російському місті Кемерові, повідомляє прес-служба КМДА.

«Мер Києва доручив перевірити на відповідність нормам пожежної безпеки всі торгово-розважальні комплекси та інші місця масового перебування людей. Звертаю увагу власників торгово-розважальних закладів, інших закладів масового перебування людей на необхідність упорядкувати й забезпечити надійну роботу систем протипожежної безпеки», – зазначив Пантелєєв.

Пантелєєв додав, що доручення стосується всіх сфер життєдіяльності міста. З проханням невідкладно організувати спільні перевірки міська влада звернулася до Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо: пожежа в торговельному комплексі «Зимова вишня» розпочалась у неділю, 25 березня, на останньому, 4-му, поверсі ТЦ. Площа займання сягнула 1500 кв. м.

За офіційними даними, під час пожежі загинуло 64 особи.

Слідчий комітет РФ визнав, що люди не могли врятуватись через пожежні виходи в ТЦ у Кемерові, бо вони були заблоковані. Крім того, охоронець відключив пожежну сигналізацію при виникненні пожежі.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло