АМПУ виділить на днопоглиблення річок 80 млн грн у 2018 році

АМПУ виділить на днопоглиблення річок 80 млн грн у 2018 році

Загальний обсяг днопоглиблення внутрішніх водних шляхів складатиме 1,6 млн куб. м

АМПУ виділить на днопоглиблення річок 80 млн грн у 2018 році
Фото: Shutterstock

Адміністрація морських портів України (АМПУ) планує провести днопоглиблення внутрішніх водних шляхів. Загальна вартість робіт оцінюється у 80 млн грн. Про це з посиланням на слова заступника голови АМПУ з питань днопоглиблення Сергія Бомчака пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, загальний обсяг днопоглиблення внутрішніх водних шляхів складатиме 1,6 млн куб. м.

«Надалі АМПУ планує проведення певних регламентних робіт. Це, зокрема, лімітовані перекати на підхідних каналах до Каховської гідроелектростанції, приблизний обсяг яких 100 000 куб. м, у подальшому – лімітовані перекати річки Дніпро, це Дніпродзержинське водосховище – об'ємом 400 000 куб. м, Кременчуцьке – 600 000 куб. м, річки Верхній Дніпро – 300 000 куб. м, річки Прип'ять – 200 000 куб. м», – зазначив Бомчак.

Раніше повідомлялось, що АМПУ виділила на днопоглиблення морпортів 1,7 млрд грн. Пізніше було повідомлено, що Адміністрація морських портів України планує у 2018 році створити дві нових філії: Днопоглиблювальну службу і Службу капітана порту. 

20 лютого цього року було повідомлено, що новий філіал Адміністрації морських портів України – Днопоглиблювальний флот – почав свою діяльність. 9 лютого філія була зареєстрована в Реєстрі юридичних осіб, а 12 лютого – у офісі великих платників податків ДФС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло