Кабмін дозволив ДСНС перевіряти об'єкти і підприємства з високим ступенем ризику

Кабмін дозволив ДСНС перевіряти об'єкти і підприємства з високим ступенем ризику

Постанова поширюється на торговельно-розважальні центри, а також інші об'єкти із масовим перебуванням людей

Кабмін дозволив ДСНС перевіряти об'єкти і підприємства з високим ступенем ризику
Фото: Shutterstock

Кабінет міністрів України дозволив рятувальникам перевіряти об'єкти і підприємства з високим ступенем ризику. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Згідно з повідомленням, Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) мають право здійснення державного нагляду стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва).

Разом з цим, постанова поширюється на торговельно-розважальні центри, а також інші об'єкти із масовим перебуванням людей, які є суб’єктами господарювання з високим ступенем ризику.

Кабмін дозволив рятувальникам перевіряти об'єкти і підприємства з високим ступенем ризику Відтак, ДСНС України та її...

Опубліковано МВС України 27 березень 2018 р.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло