В Україну прибув мобільний асфальтний завод з Китаю

В Україну прибув мобільний асфальтний завод з Китаю

Серед 2,5 тис. тонн вантажу є велика партія дорожньо-будівельної техніки

В Україну прибув мобільний асфальтний завод з Китаю
фото з port.odessa.ua

Китайське судно FU RONG SONG прибуло до Одеського порту із вантажем у 2,5 тис. тонн вантажу для асфальтового заводу з великою партією дорожньо-будівельної техніки. Про це повідомляє прес-служба адміністрації Одеського порту.

За словами директора з експлуатації компанії Ігоря Ярового, прибув і вантаж у ящиках, і техніка: асфальтоукладачі, вантажівки та інше обладнання.

Як повідомляла «Українська правда», у жовтні 2017 року «Укравтодор» та китайська компанія Xinjiang Communications Construction Co Ltd підписали контракт щодо капітального ремонту ділянок автодороги Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, а також реалізації частини робіт, які не виконала італійська компанія Todini на ділянках дороги Київ – Харків – Довжанський.

Нагадаємо: нещодавно стало відомо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг – передусім тих, що ремонтувались у 2017 році. Крім того, він вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи.

Згідно з десятьма найбільшими контрактами, середня вартість ремонту 1 км українських доріг становить 12,23 млн грн.

21 березня Кабмін затвердив національну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. За п’ять років із різних джерел на дороги планують витратити близько 300 млрд грн. Дізнатись, звідки уряд братиме гроші, на що їх витрачатимуть та які дороги ремонтуватимуться, можна із матеріалу Mind «300 мільярдів на дороги: хто зможе заробити на будівництві».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло