Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг

Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг

Передусім перевірятимуть ті дороги, що були відремонтовані у 2017 році

Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг
Фото: Shutterstock

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг – передусім тих, що ремонтувалися у 2017 році, і вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Разом з цим Гройсман повідомив, що необхідно швидко впровадити нові стандарти будівництва, які були розроблені в рамках реалізації програми «500–500–1000».

«Нам потрібно провести масштабний аудит того, що зроблено у 2017 році. Очікую терміновий план перевірки і рішення про створення контрольних груп (для перевірки доріг) – сказав глава уряду. – Всі виправлення (дорожніх робіт) мають проходити за рахунок підрядних організацій (які неякісно виконали свою роботу)», – заявив Гройсман.

Згідно з повідомленням, цьогоріч план фінансування дорожньої галузі становить 45,7 млрд грн. За планом, роботи вестимуться на 218 об’єктах. Майже 60% проектної документації вже підготовлено. Окрім того, друком вийшов оновлений стандарт будівництва, який «має стати настільним підручником» для дорожніх служб.

Гройсман зазначив, що наразі для масштабного початку дорожніх робіт потрібні відповідні погодні умови.

Раніше повідомлялось, що Раді пропонують ввести аудит безпеки доріг. Пізніше «Укравтодор» повідомив про посилення безпеки на дорогах.

Згідно зі статистикою, за показником смертності на дорогах наша країна посідає лідируюче місце в Європі. В аваріях загинуло 3200 осіб і ще 32 000 отримали травми. Урбаніст Григорій Мельничук розповів спеціально для Mind, що потрібно зробити, аби зменшити кількість аварій у місті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло