Американський стартап із «друку» ракет на 3D-принтері отримав $35 млн інвестицій

Американський стартап із «друку» ракет на 3D-принтері отримав $35 млн інвестицій

Кошти підуть на придбання додаткового 3D-принтера та збільшення кількості працівників компанії

Американський стартап із «друку» ракет на 3D-принтері отримав $35 млн інвестицій
фото з pixabay.com

Стартап Relativity Space, який прагне «надрукувати» 95% ракети на 3D-принтері, отримав $35 млн фінансування. Про це повідомляє Futurism.

Генеральний директор Relativity Space зазначає, що для виготовлення та запуску ракети таким чином треба лише 60 днів, якщо її частини друкувати на 3D-принтері.

Літати на чомусь «надрукованому» за 3D-принтері здається нереальним, але інвестори цю ідею підтримали та вклали в стартап $35 млн. Таким чином, компанія матиме змогу реалізувати свій план із створення парку космічних апаратів із використанням одного із найбільших тривимірних принтерів, відомих людству під назвою Stargate.

Relativity – не перша компанія, яка запроваджує 3D-друк у космічну галузь. Для прикладу: SpaceX виготовляла таким самим чином деталі до своїх багаторазових ракет і навіть NASA наразі вивчає, які деталі можна «друкувати» на 3D-принтері.

Особливість Relativity полягає у тому, що компанія прагне «надрукувати» 95% ракети на принтері та скоротити кількість компонентів, які входять до її складу, з 100 000 до 1000.

З моменту запуску в 2015 році компанія зібрала понад $45 млн, обіцяючи пришвидшити будівництво ракет. Останнє вливання коштів керівництво стартапу збирається використати на придбання ще одного принтера Stargate та збільшення кількості працівників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті