Компанія Антонова збирається вийти на український енергоринок як постачальник

Компанія Антонова збирається вийти на український енергоринок як постачальник

«ОККО Контракт», що входить до складу OKKO Group, отримала відповідну ліцензію

Компанія Антонова збирається вийти на український енергоринок як постачальник
Фото: ОККО Group

У найближчі місяці холдинг OKKO Group Віталія Антонова почне торгівлю електроенергією на ринку України. Про це з посиланням на дані холдингу пише enkorr.

«23 березня компанія «ОККО Контракт», що входить до його складу, отримала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії», – йдеться в повідомленні.

Холдинг здійснюватиме операції, пов'язані з трейдингом електроенергії, у тих ринкових сегментах, створення яких передбачено законом про лібералізацію енергоринку в Україні.

Наразі компанія завершує процедурні роботи для виходу на ринок електроенергії та почала попередні переговори з потенційними партнерами.

Також компанія продовжує розвиватися як комплексне енергосервісне підприємство, в якому клієнт зможе придбати одразу всі необхідні енергетичні ресурси: нафтопродукти, природний газ, електроенергію.

Разом з цим керівник департаменту продажів нових продуктів OKKO Group Володимир Остащук розповів, що зі свого боку компанія може запропонувати вигідні пакетні пропозиції та зручний механізм розрахунків.

OKKO Group – всеукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз», головою наглядової ради якого є Віталій Антонов). До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг. Акціонерами та інституційними інвесторами компаній холдингу є Європейський банк реконструкції і розвитку, Goldman Sachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis Asset Managers, LLP та інші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті