«Дарниця» сплатила 80 млн гривень податку на прибуток за минулий рік

«Дарниця» сплатила 80 млн гривень податку на прибуток за минулий рік

Активи компанії за 2017 рік зросли на 13% – до 3,08 млрд грн

«Дарниця» сплатила 80 млн гривень податку на прибуток за минулий рік
Фото darnitsa.ua

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» у 2017 році отримала чистий дохід від реалізації продукції у розмірі 2,53 млрд грн, що на 19% більше, ніж у 2016 році.

Згідно з фінансовим звітом компанії, опублікованим у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), її чистий прибуток у 2017 році склав 342,111 млн грн. Водночас «Дарниця» заплатила 80,849 млн грн податку на прибуток, що на 14% більше аналогічного показника за 2016 рік.

Активи компанії за 2017 рік зросли на 13% – до 3,08 млрд грн.

Звіт про фінансові результати акціонери «Дарниці» затвердять на загальних зборах 25 квітня 2018 року.

Фармацевтична фірма «Дарниця» входить до трійки найбільших українських фармвиробників. Компанія спеціалізується на виробництві твердих і м'яких лікарських форм, розчинів для ін'єкцій в ампулах, крапель, стерильних порошків для приготування розчинів для ін'єкцій та інфузійних розчинів. Портфель компанії включає близько 250 найменувань готових лікарських засобів. Одним із співвласників «Дарниці» є депутат Верховної Ради VIII скликання Гліб Загорій.

Нагадаємо, раніше генеральний директор фармацевтичної фірми «Дарниця» Світлана Діденко заявляла, що Національний перелік основних лікарських засобів і програма «Доступні ліки» повинні формуватися на основі медичної доказовості і орієнтуватися на стандарти лікування ЄС та США.

Також очільниця «Дарниці» розповіла якими методами компанія зберігає та зміцнює лідерські позиції на ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті