mind
«Дарниця» сплатила 80 млн гривень податку на прибуток за минулий рік

«Дарниця» сплатила 80 млн гривень податку на прибуток за минулий рік

Активи компанії за 2017 рік зросли на 13% – до 3,08 млрд грн

«Дарниця» сплатила 80 млн гривень податку на прибуток за минулий рік
Фото darnitsa.ua

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» у 2017 році отримала чистий дохід від реалізації продукції у розмірі 2,53 млрд грн, що на 19% більше, ніж у 2016 році.

Згідно з фінансовим звітом компанії, опублікованим у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), її чистий прибуток у 2017 році склав 342,111 млн грн. Водночас «Дарниця» заплатила 80,849 млн грн податку на прибуток, що на 14% більше аналогічного показника за 2016 рік.

Активи компанії за 2017 рік зросли на 13% – до 3,08 млрд грн.

Звіт про фінансові результати акціонери «Дарниці» затвердять на загальних зборах 25 квітня 2018 року.

Фармацевтична фірма «Дарниця» входить до трійки найбільших українських фармвиробників. Компанія спеціалізується на виробництві твердих і м'яких лікарських форм, розчинів для ін'єкцій в ампулах, крапель, стерильних порошків для приготування розчинів для ін'єкцій та інфузійних розчинів. Портфель компанії включає близько 250 найменувань готових лікарських засобів. Одним із співвласників «Дарниці» є депутат Верховної Ради VIII скликання Гліб Загорій.

Нагадаємо, раніше генеральний директор фармацевтичної фірми «Дарниця» Світлана Діденко заявляла, що Національний перелік основних лікарських засобів і програма «Доступні ліки» повинні формуватися на основі медичної доказовості і орієнтуватися на стандарти лікування ЄС та США.

Також очільниця «Дарниці» розповіла якими методами компанія зберігає та зміцнює лідерські позиції на ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті