«Вони експлуатують поштову службу, як хлопчика на побігеньках» – Трамп знову нападає на Amazon

«Вони експлуатують поштову службу, як хлопчика на побігеньках» – Трамп знову нападає на Amazon

Після заяв президента компанія втратила в капіталізації вже $69 млрд

«Вони експлуатують поштову службу, як хлопчика на побігеньках» – Трамп знову нападає на Amazon
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп звинуватив найбільший у світі майданчик для інтернет-торгівлі Amazon у тому, що компанія виплачує недостатню кількість податків, перевантажує роботою поштову службу та становить загрозу для успішного розвитку інших ритейлерів, повідомляє Reuters.

Щоправда, жодних доказів, які би конкретизували претензії Трампа до Amazon, він не надав.

Зокрема, у своєму Twitter у четвер Трамп заявив, що Amazon «на відміну від інших, платить мало або зовсім не платить податків, експлуатує поштову службу США як свого хлопчика на побігеньках (спричиняючи цим неабиякі збитки для США) та призводить до банкрутства багатьох тисяч компаній».

На цьому тлі котирування акцій Amazon у четвер, 29 березня, продемонстрували негативну динаміку, знизившись більше ніж на 1% після відкриття торгів на біржі Nasdaq.

Через зниження у ході останніх днів березня ринкова капіталізація компанії впала більш ніж на $69 млрд. Як зазначає портал MarketWatch, у результаті Amazon відкотилася на 4-те місце за капіталізацією серед американських компаній, тоді як на 3-тє місце піднялася корпорація Microsoft.

Видання припускає, що тиск на Amazon з боку Трампа буде надалі посилюватися. Однією з причин, чому американський президент «недолюблює» інтернет-гіганта, стало те, що засновник Amazon Джефф Безос є також і власником видання The Washington Post, яке разом з іншими американськими ЗМІ, такими як CNN, час від часу виступає з гострою критикою Трампа чи політики його адміністрації.

Раніше повідомлялося, що капіталізація Amazon впала на $52 млрд через наміри Трампа серйозно «взятися за компанію».

Але є й хороші новини: компанія Джеффа Безоса збирається знімати конкурента «Гри престолів» за $1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті