Відсьогодні стартував весняний призов до ЗСУ

Відсьогодні стартував весняний призов до ЗСУ

Кампанія триватиме з 2 квітня по 31 травня 2018 року

Відсьогодні стартував весняний призов до ЗСУ
Фото: Shutterstock

Весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил України стартує 2 квітня і триватиме до 31 травня, повідомляє «Укрінформ» із посиланням на начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу ЗСУ Артура Артеменка.

«Призовні комісії всіх рівнів розпочнуть свою роботу з 2 квітня та завершать її 31 травня. 61,6 млн грн обсягів видатків на призов планується перерахувати до 6 квітня в усі комісії», – сказав Артеменко.

Згідно з рішенням уряду, у квітні – травні до ЗСУ та інших військових формувань України для проходження строкової військової служби буде відправлено 15 190 осіб. Із них до ЗСУ – 8990 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 1000 осіб, Держприкордонслужби – 1200 осіб, Нацгвардії – 4000 осіб.

Раніше, 15 лютого, президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

Так, у документі визначено на 2018 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: квітень – травень та жовтень – листопад.

Нагадаємо, президент поставив завдання укріпити ЗСУ і призначив на посаду командувача Об’єднаних сил заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Як раніше писав Mind, США збільшують видатки на підтримку України. Загальний обсяг допомоги визначено в обсязі $620,700 млн. Так, Пентагон виділяє $200 млн для надання військово-технічної допомоги України, що на $50 млн більше за асигнування 2017 року.

Ці кошти підуть ЗСУ на фінансування конкретних проектів американської підтримки, зокрема, таких як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, летальної зброї оборонного характеру, іншого оснащення і послуг військового призначення, логістичне забезпечення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті