mind
Alibaba Group купує за $9,5 млрд найбільшу в Китаї службу доставки Ele.me

Alibaba Group купує за $9,5 млрд найбільшу в Китаї службу доставки Ele.me

Тепер ніхто не звинуватить інтернет-гіганта в тому, що він експлуатує державну поштову службу

Alibaba Group купує за $9,5 млрд найбільшу в Китаї службу доставки Ele.me
фото Alibaba.com

Найбільша китайська інтернет-компанія Alibaba Group в понеділок оголосила про придбання найбільшої служби доставки в країні – Ele.me. Сума угоди складе $9,5 млрд, повідомляє Prime з посиланням на прес-реліз Alibaba.

«Alibaba Group придбає всю решту акцій Ele.me – провідної служби доставки в Китаї, щоб поглибити інтеграцію цієї платформи в екосистему Alibaba і ще більше розширити стратегію New Retail», – повідомляється в релізі.

Раніше Alibaba належало 43% акцій Ele.me.

«Ми очікуємо, що Ele.me зможе використовувати інфраструктуру Alibaba і працювати в поєднанні з різними підрозділами компанії, щоб надати новий імпульс ініціативі New Retail», – наводяться в релізі слова CEO Alibaba Даніеля Чжана.

Компанія Alibaba в останні роки активно інвестує в різні проекти, як у сфері онлайн-продажів, так і в сфері традиційної магазинної торгівлі в рамках розвитку своєї нової інтегрованої бізнес-моделі New Retail. Метою нового проекту є поєднання інтернету і традиційної торгівлі.

Alibaba group – найбільша інтернет-компанія Китаю, яка працює в сфері електронної комерції. Була заснована Джеком Ма в 1999 році. Групі також належать кілька дочірніх компаній та інтернет-майданчиків: Alibaba Pictures, Alibaba.com, AliExpress.com, Taobao.com, Tmall.com.

Нагадаємо, президент Трамп звинуватив найбільший у світі майданчик для інтернет-торгівлі Amazon у тому, що компанія перевантажує роботою поштову службу. Після заяв Трампа капіталізація компанії впала на $69 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті