mind
Google випустить недорогий смартфон Pixel для країн, що розвиваються

Google випустить недорогий смартфон Pixel для країн, що розвиваються

Реліз бюджетного «піксельфона» очікується вже цього літа

Google випустить недорогий смартфон Pixel для країн, що розвиваються
Pixel 2
фото thenextweb.com

Компанія Alphabet, якій належить Google, має на меті почати агресивну експансію в Індії і країнах південно-східної Азії. Враховуючи низьку купівельну спроможність місцевого населення, компанія запустить на місцевий ринок недорогий смартфон, повідомляє HighTech з посиланням на The Next Web.

Вартість пристрою буде набагато нижчою за флагманські смартфони, але точна ціна поки що не називається, також ще нічого не відомо про характеристики бюджетного смартфона.

Реліз спрощеного «піксельфона» очікується в липні-серпні 2018 року – теоретично за кілька місяців до того, як у США очікується випуск третьої моделі смартфона від Alphabet – Pixel 3.

Для порівняння, у США модель Pixel 2 продається за $649, а Pixel 2 XL – за $849 доларів (з 64 ГБ оперативної пам'яті).

Доступний «піксельфон» буде продаватися в Індії та інших країнах, що розвиваються, жителі яких не можуть дозволити собі дорогі пристрої. У США і Європі новинку, швидше за все, не можна буде купити.

Також на азіатський ринок компанія виводить «розумні» колонки Google Home і Google Home Mini з підтримкою хінді та десяти інших регіональних мов. Вони будуть доступні за ціною $150 і $70 відповідно.

За даними ЗМІ, Alphabet буде активно співпрацювати з місцевими рітейлерами і фірмами, включаючи дистриб'ютора електроніки Redington і оператора 4G-зв'язку Reliance Jio. Крім того, компанії доведеться витратити чимало коштів на маркетинг, щоб конкурувати з Apple, Samsung і Amazon, які вже присутні на цьому ринку.

Як повідомлялося, покупці нових смартфонів від Google стали скаржитися на проблеми з дисплеєм, компанія принесла вибачення і пообіцяла усунути несправність.

Раніше ми писали, що Google представила навушники з синхронним перекладом не менш як 40 мовами. Щоправда, вони працюють за наявності в користувача смартфона Pixel 2.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті