Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
В Росії відкрили кримінальну справу проти Арсена Авакова

В Росії відкрили кримінальну справу проти Арсена Авакова

Міністр МВС вже відреагував на відкриття провадження

В Росії відкрили кримінальну справу проти Арсена Авакова
фото Twitter Arsen Avakov

Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу стосовно міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Про це інформує прес-служба СК.

У комітеті звинуватили Авакова в тому, що він перешкоджав вільному волевиявленню російських громадян під час виборів президента Росії.

У матеріалах справи йдеться, що «Аваков, діючи групою осіб за попередньою змовою, давав вказівки підлеглим по службі співробітникам МВС України, що забезпечують охорону і безпеку російських дипломатичних установ у Києві, Львові, Одесі та Харкові, не пропускати на виборчі дільниці громадян РФ, які перебували на території України від 18 березня 2018 роки для участі у виборах президента. У результаті злочинних дій Авакова та інших осіб були грубо порушені законні права та інтереси громадян, гарантовані конституцією РФ».

Арсен Аваков відреагував на відкриття проти нього справи в РФ оптимістичною заявою в Twitter, що він продовжує служити українському народу.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України, керуючись українськими законами та Конституцією, оголосило, що громадяни Росії не голосуватимуть на президентських виборах 18 березня на території України.

«Констатуючи агресивну гібридну війну Росії проти України, незаконну анексію АР Крим, (…) МВС України прийняло рішення про неможливість проведення виборів, які порушують закони України на території України на території дипломатичних місій», – оголосив Армен Аваков позицію відомства напередодні виборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті