Стало відомо, які країни хочуть провести в себе Олімпійські ігри-2026

Стало відомо, які країни хочуть провести в себе Олімпійські ігри-2026

Остаточне рішення щодо місця проведення комітет прийме у вересні

Стало відомо, які країни хочуть провести в себе Олімпійські ігри-2026
фото Olympics @Olympics

Міжнародний олімпійський комітет опублікував список семи Національних олімпійських комітетів, які офіційно підтвердили намір провести в своїй країні зимові Олімпійські і Паралімпійські ігри 2026 року, повідомляє inform.kz.

Австрія висунула в якості кандидата на проведення Олімпіади місто Грац, Канада – Калгарі, Японія – Саппоро, Швеція – Стокгольм, Швейцарія – Сьон, Туреччина – Ерзурум. Італія пропонує провести Ігри в одному з трьох міст – Кортіна-д'Ампеццо, в Мілані або в Турині.

«Я гаряче вітаю всі країни і міста, зацікавлені в проведенні зимових Олімпійських ігор, – заявив президент МОК Томас Бах. – З кандидатами ми визначилися. Наша мета – в кінцевому підсумку вибрати найкраще місто для організації найкращих Олімпійських ігор для найкращих спортсменів світу».

Вибори столиці Олімпійських ігор 2026 вперше пройдуть відповідно до «Нової норми» – реформаторського проекту МОК. Більшість реформ направлено на економію і оптимізацію процесів, пов'язаних з проведенням Олімпіад з прицілом на довгостроковий розвиток міста, регіону та країни

Місто, де пройдуть зимові Олімпійські і Паралімпійські ігри 2026 року, МОК обере у вересні 2019 року.

Як відомо, зимові Олімпійські ігри 2022 року пройдуть у Пекіні, столиці Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло