mind
Київ шукає інвестора на облаштування туристичної мережі прокату електрокарів
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Київ шукає інвестора на облаштування туристичної мережі прокату електрокарів

Планується організувати 15 пунктів прокатів по всій столиці

Київ шукає інвестора на облаштування туристичної мережі прокату електрокарів
Фото: Shutterstock

Столична мерія вирішила провести інвестиційний конкурс із залучення інвестора до реалізації проекту з облаштування дорожньої інфраструктури для функціонування екологічно чистого виду транспорту – електрокарів, та створення туристичної мережі їхнього прокату – 15 пунктів по всій столиці, йдеться у повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Відповідним розпорядженням КМДА дорожню інфраструктуру для туристичної мережі прокату електрокарів пропонується облаштувати в центрі столиці за адресами: вул. Володимирська, навпроти буд. № 60, вул. Терещенківська, 11–12, 2/15–4А, вул. Івана Франка, 34/33–46, 27/31(поряд із Володимирським собором), на Львівській площі.

Крім того, за планом мають бути облаштовані пункти прокату поряд із Центральним та Південним залізничними вокзалами – на Вокзальній площі та по вул. Ползунова, а також поряд із Центральним автовокзалом – на Деміївській площі та вул. Ізюмській, що поряд із ринком «Деміївський».

Також плануються пункти в Голосіївському районі – по вул. Саперно-Слобідська та проспекті Академіка Глушкова, 5, на столичній Оболоні – на Оболонському проспекті, 14–16, 13–9А (ТРЦ «Дрімтаун») та на Подолі – по вул. Костянтинівській, 2А.

На лівому березі Дніпра також плануються зазначені прокати – у районі станції метро «Лівобережна» за адресами: вул. Раїси Окіпної, 3 та 4Б, а також на Харківському масиві – на проспекті Миколи Бажана біля буд. 3А.

Замовником реалізації проекту визначено комунальне підприємство «Київтранспарксервіс», а замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу – комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство», яке має розробити та погодити орієнтовні техніко-економічні показники і можливі передпроектні пропозиції.

Провести інвестиційний конкурс в установленому порядку доручено постійно діючій конкурсній комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо обʼєктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті