mind
Трамп залишається під слідством у Мюллера, але не як злочинець

Трамп залишається під слідством у Мюллера, але не як злочинець

Втім, його радники вважають, що із суб’єкта розслідування Трамп легко може стати його об’єктом

Трамп залишається під слідством у Мюллера, але не як злочинець
Роберт Мюллер
Фото Federal Bureau of Investigation

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, який займається розслідуванням справи імовірного втручання росіян у американські вибори 2016 року, повідомив адвокатам президента США, що Дональд Трамп і надалі залишається під слідством, але його не розглядають як злочинця. Про це повідомляє The Washington Post.

На закритих переговорах  на початку березня щодо можливого допиту Трампа Мюллер говорив про президента США як про суб’єкт його розслідування у втручання РФ в американські вибори. Спецпрокурор також повідомив, що готує доповідь про дії президента під час його перебування на посаді та його потенційне перешкоджання правосуддю.

Мюллер підтвердив, що допит Трампа є необхідним для з’ясування того, чи  причетний він до російського втручання та чи мав намір стати на заваді розслідуванню.

Дехто з радників президента наголошує, що суб’єкт розслідування легко може стати об’єктом звинувачення, і наполягання на допиті може наразити президента на юридичну небезпеку.

Джон Доуд, головний адвокат Трампа, який займається питанням розслідування Мюллера, пішов у відставку минулого місяця на фоні непорозумінь стосовно стратегії та розчарування, що президент не відмовився від допиту, на чому він наполягав.

Нагадаємо: президент США Дональд Трамп визнав, що російська сторона втручалась у вибори в Сполучених Штатах, але він переконаний, що це не мало жодного впливу на їх результат.

Юристи президента США вирішили надати документи спецпрокурору Мюллеру, який займається справою про втручання росіян у американські вибори 2016 року. На такий крок команда пішла, щоб уникнути допиту Трампа спецпрокурором.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті