mind
Товарна онлайн-біржа KME стала організатором торгів Prozorro.Sale
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Товарна онлайн-біржа KME стала організатором торгів Prozorro.Sale

Вже зараз ведуться торги з банківських активів

Товарна онлайн-біржа KME стала організатором торгів Prozorro.Sale
Фото loda.gov.ua
Фото loda.gov.ua

Українська товарна електронна біржа Kyiv Mercantile Exchange (КМЕ) співпрацюватиме з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), йдеться в повідомленні прес-служби KME.

Так, КМЕ стала повноправним організатором торгів у системі Prozorro.Sale.

ФГВФО в січні – лютому 2018 року провів відбір, у результаті якого КМЕ увійшла до  списку компаній-переможців конкурсу. У березні 2018 року між КМЕ і ФГВФО був підписаний фінальний договір про співпрацю.

Крім лотів ФГВФО на платформі можна також придбати або взяти в оренду майно таких великих технологічних підприємств, як «Укрпошта», «Укргазвидобування», «Укрзалізниця» і багатьох інших.

«Ми вже запустили торги по ряду банківських активів. Зокрема, банкам «Хрещатик», «Платинум», «Дельта» і низці інших фінансових установ. Підключення біржі до держаукціонів надало компаніям можливість участі в торгах на високому технологічному рівні, зіставно зі стандартами європейських аналогічних майданчиків», – коментує CEO КМЕ Олександр Савочкін.

Він підкреслив, що КМЕ планує активно розвивати цей напрямок, залучати нових гравців і забезпечувати високий рівень сервісу.

Відзначимо, товарна онлайн-біржа Kyiv Mercantile Exchange розпочала роботу в Україні в жовтні 2017 року. Біржа реалізує світові стандарти торгів на українських ринках нафтопродуктів, сільськогосподарської та хімічної продукції. Головною її метою є створення сучасного товарного ринку, формування прозорого механізму цін виробників, спрощення і прискорення виходу товаровиробників України на кінцевого споживача.

Prozorro.Sale – електронна торговельна система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, «Transparency International Україна», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного банку України і українських електронних майданчиків. Є авторизованим майданчиком для проведення аукціонів з реалізації майна державних підприємств та організацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті