Порошенко хоче провести інтернет в села
Президент хоче забезпечити доступ сільського населення до якісних медичних послуг через телемедицину

Петро Порошенко вирішив доручити Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, провести інтернет до сільської місцевості. Про це він сказав під час розширеної урядової наради щодо децентралізації у Вінниці 5 квітня, передає Українська правда.
«Я наголошую, що ми повинні мати широкополосний інтернет у кожному селі. Це буде відповідне моє доручення відповідному регулятору послуг зв'язку, операторам мобільного зв'язку, місцевим радам. Щоб у кожній сільській раді, у кожній сільській школі та у кожному пункті сільської медицини був високоякісний інтернет», – сказав глава держави.
Як наголосив президент, 14 млн українців живуть у сільській місцевості.
Наразі, за словами президента, стоїть завдання забезпечити доступ сільського населення до якісних медичних послуг через телемедицину.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].