Державне майно оцінюватиметься за новою методикою – Трубаров

Державне майно оцінюватиметься за новою методикою – Трубаров

Проект із відповідними змінами має розглянути Кабінет міністрів

Державне майно оцінюватиметься за новою методикою – Трубаров
фото pixabay.com

Фонд держмайна розробив нові правила оцінки державного майна, як того вимагає новий закон про приватизацію. Про це повідомив керівник фонду Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

Проект постанови уряду, який містить нові зміни в Методику оцінки, вже надіслано до Кабміну,  зазначив він.

Трубаров перерахував ключові зміни. Зокрема, об’єкти малої приватизації виставлятимуться на продаж за балансовою вартістю майна. Для пакетів акцій, котрі відносяться до малої приватизації, початкова ціна визначатиметься за їх номінальною вартістю.

При цьому вартість об’єктів великої приватизації, вартість активів яких вища за 250 млн грн,  визначатиме радник, вказує керівник фонду.

Пакети акцій, які є об‘єктами великої приватизації, однак продаються без залучення радника, визначаються шляхом проведення стандартизованої оцінки, йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Фонд держмайна змінив список об'єктів на приватизацію.

Наприкінці березня фонд затвердив близько 660 об'єктів малої приватизації, серед яких ПАТ «Львівський завод «Автонавантажувач», ПрАТ «Новороздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка» та інші.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло