Захворіло у світі
1,204,782 особи
Померло у світі
64,849 осіб
Вилікувалось у світі
247,844 особи
Захворіло в Україні
1251 особа
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
Facebook повідомить кожному користувачу, чи передавалися його дані Cambridge Analytica

Facebook повідомить кожному користувачу, чи передавалися його дані Cambridge Analytica

Кожен користувач отримає персональне повідомлення

Facebook повідомить кожному користувачу, чи передавалися його дані Cambridge Analytica
фото Shutterstock

Оновлено: Схоже на те, що це не персональне повідомлення, а персональна для кожного користувача інформація, яку він може отримати в Довідковому центрі Facebook, якщо перейде за цим посиланням. Приносимо вибачення за попередню неточну інформацію.


Сьогодні в понеділок, починаючи з 19.00 Facebook повідомить користувачам, чи вони є серед 87 мільйонів акаунтів, інформацію щодо яких передали компанії Cambridge Analytica. Про це повідомляє ВВС.

Кожен користувач соцмережі отримає одне з двох повідомлень щодо того, чи приватна інформація з його сторінки постраждала.

У Facebook також заявили, що людям покажуть, які додатки і яку інформацію з їхньою допомогою могли збирати.

Адміністрація Facebook вважає, що компанія Cambridge Analytica могла отримати дані близько 87 млн користувачів, а не 50 млн, як заявляли раніше. Нові цифри оприлюднив керівник відділу технологій Facebook Майк Шропфер.

Гендиректор компанії Марк Цукерберг після оприлюднення цих даних сказав, що Facebook «недостатньо вивчили, якою є наша відповідальність, і це було великою помилкою. Це було моєю помилкою».

Також Цукерберг зазначив, що нікого не збирається звільняти з компанії у звʼязку зі скандалом:

«Я заснував цю соцмережу, я нею керую, я несу відповідальність за усе, що тут відбувається. Я не збираюсь нікого кидати під автобус за помилки, які я зробив».

Напередодні колишній співробітник Cambridge Analytica Крістофер Уайлі заявив, що дані, зібрані із Facebook у більш ніж 87 млн користувачів, можуть зберігатися у Росії, повідомляє CNN.

«Дані можуть зберігатися у різних частинах світу, включно з РФ, враховуючи той факт, що професор, який керував процесом збору даних, літав з Великобританії в Росію», – заявив Уайлі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію