mind
Український представник вперше відвідає зустріч глав МЗС країн G7

Український представник вперше відвідає зустріч глав МЗС країн G7

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін отримав запрошення від канадського міністра Христі Фріланд

Український представник вперше відвідає зустріч глав МЗС країн G7
Міністр закордонних справ Павло Клімкін
Фото УНІАН

Представник України вперше відвідає зустріч глав МЗС країн Великої сімки, яка розпочнеться 22 квітня у Торонто. Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко, передає Європейська правда.

За словами Шевченка, вперше в історії Україна буде присутня на повноцінному, плановому заході країн Великої сімки. Посол зазначив, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін отримав запрошення на зустріч від своєї колеги, канадського міністра Христі Фріланд.

«Настав час серйозних, стратегічних рішень щодо України, Росії і щодо того, як розвернути світ до миру і міжнародного порядку. Ми раді, що Україна зможе приєднатися до цієї важкої, але критично необхідної розмови, і розраховуємо зробити цінний внесок у майбутні спільні рішення», – заявив посол.

Шевченко зазначив, що Україна вдячна Канаді як країні, що головує у G7, за цю ініціативу. «Ми бачимо у цьому запрошенні спільну волю всіх наших друзів у країнах Великої сімки», – додав дипломат.

Україна сподівається, що ця розмова буде продовжена на майбутньому саміті лідерів G7, який пройде у червні у канадському регіоні Шарлевуа, наголосив Шевченко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті