Мюллер розслідує виплату Пінчуком $150 000 у фонд Трампа

Мюллер розслідує виплату Пінчуком $150 000 у фонд Трампа

Трамп отримав цю суму за 20-хвилинний виступ

Мюллер розслідує виплату Пінчуком $150 000 у фонд Трампа
Фото Federal Bureau of Investigation

Спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори у 2016 році, зацікавився виплатою $150 000 у фонд президента Трампа українським магнатом та мільярдером Віктором Пінчуком. Про це повідомляє The New York Times.

Раніше цього року команда Мюллера закликали компанію президента Trump Organization надати усю бізнес-документацію, яка пов’язана з іноземними громадянами. У відповідь компанія надала інформацію про пожертвування у розмірі $150 000, які український мільярдер Пінчук зробив у вересні 2015 року в обмін на 20-хвилинний виступ Трампа через відеозв’язок на конференції в Києві.

Зазначається, що це стало найбільшим внеском до фонду, окрім тих, які робив сам Трамп.

Важливо, що він був здійснений іноземцем під час виборчої кампанії, що, на думку експертів, було «незвичною сумою грошей за таку коротку промову».

Новий поворот у розслідуванні Трамп назвав «полюванням на відьом».

«Це ганебна ситуація, – сказав він журналістам ву Білому домі. – Це полювання на відьом. Я давно про це говорив. Я хотів це стримати. Я надав більше мільйона сторінок документів».

Нагадаємо: нещодавно стало відомо, що Мюллер повідомив адвокатам президента США,що Трамп і надалі залишається перед слідством, але його не розглядають як злочинця. Втім, радники президента вважають, що із суб’єкта розслідування Трамп легко може стати його об’єктом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло