Страйк працівників Air France наніс компанії збитків у 170 млн євро

Страйк працівників Air France наніс компанії збитків у 170 млн євро

Співробітники компанії влаштовують періодичні 2-денні страйки з 22 березня та вимагають підвищення зарплатні на 6%

Страйк працівників Air France наніс компанії збитків у 170 млн євро
фото з pixabay.com

Втрати, пов’язанні із 7 днями протестів працівників компанії Air France, оцінюються в 170 млн євро. Про це повідомило керівництво компанії, передає Le Figaro.

Одинадцять профспілок закликали до проведення нових страйків серед представників усіх професій – як льотного персоналу, так й офісних працівників.

Працівники вимагають підвищити їм зарплатню на 6%.

Зазначається, що періодичні дводенні страйки розпочалися 22 лютого, а наступні, якщо керівництво не погодиться на умови протестувальників, відбуватимуться 17–18 квітня, а також 23–24 квітня.

Що стосується трафіку в березні, чотири компанії групи Air France загалом нарахували 8 млн пасажирів, що на 5,4% більше проти аналогічного періоду минулого року.

Під час дводенного страйку 10–11 квітня буде скасовано приблизно чверть рейсів.

Нагадаємо:  22 березня Францію охопила хвиля страйків та протестів, більшість з яких стосується невдоволення новими реформами президента країни Еммануеля Макрона. Зокрема, днями студенти та медичні працівники виступили проти медичної та освітньої реформ.

Минулого тижня у так званий чорний вівторок страйк оголосили французькі залізничники. Вони заявили, що припинятимуть роботу на два дні на тиждень до 28 червня доки президент Франції не відмовиться від реформування національної залізничної компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло