Українські телеканали ведуть переговори про купівлю прав на трансляцію ЧС-2018

Українські телеканали ведуть переговори про купівлю прав на трансляцію ЧС-2018

Мова йде про мільйони євро, каже Зураб Аласанія

Українські телеканали ведуть переговори про купівлю прав на трансляцію ЧС-2018
фото Shutterstock

Власник прав на показ Чемпіонату світу з футболу-2018 на території України, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ), веде переговори про перепродаж прав на показ матчів з кількома українськими телеканалами, повідомив RNS голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

«Ми ведемо переговори щодо субліцензування прав на ЧС-2018 з кількома українськими телеканалами, також ідеться про перепродаж прав на показ ЧС по телебаченню і в інтернеті», – сказав Аласанія. Він пояснив, що НСТУ не збирається показувати чемпіонат з політичних міркувань.

«Коли ми рік тому оголосили про небажання показувати ЧС, то отримали кілька пропозицій від інших телеканалів. Переговори довгі і складні, тому що мова йде про мільйони євро», – сказав він.

Вартість прав на трансляції Аласанія не розкриває.

У вересні 2017 року Верховна Рада в положенні про бюджет зазначила, що Україна планує отримати 200 млн гривень (близько $7,6 млн) в результаті перепродажу прав на трансляцію ЧС-2018.

Нагадаємо, НСТУ раніше вирішила не транслювати чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку у Москві. За словами Зураба Аласанії, це серйозна багатомільйонна справа, права на показ куплено ще до 2013 року.

Раніше повідомлялося, що «Медіа Група Україна», до якої входять телеканали «Україна», «Футбол 1/ «Футбол 2», слідом за НСТУ відмовився транслювати Чемпіонат світу з футболу-2018.

Видання Sport Arena повідомило, що телеканал «Інтер» близький до укладення угоди з НСТУ про купівлю субліцензії на показ чемпіонату світу-2018. При цьому телеканал вже веде переговори з російськими коментаторами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло