mind
Авіакомпанії отримали попередження про імовірність повітряних атак по Сирії

Авіакомпанії отримали попередження про імовірність повітряних атак по Сирії

Регулятор попередив авіакомпанії про ризик повітряних та ракетних ударів по Сирії протягом 72 годин

Авіакомпанії отримали попередження про імовірність повітряних атак по Сирії
фото з pixabay.com

Пан'європейське агентство з контролю за повітряним рухом Euroconrtol попередило авіакомпанії, що їм необхідно бути обережними в східному Середземномор’ї через можливі повітряні удари по Сирії протягом наступних 72 годин. Про це інформує Reuters.

В агентстві повідомили, що в цей період можуть бути використані повітряні і (або) крилаті ракети, існує імовірність порушення роботи радіонавігаційного обладнання.

«У зв’язку з імовірними повітряними ударами по Сирії з використанням повітряних і (або) крилатих ракет протягом наступних 72 годин та можливістю порушення роботи радіонавігаційного обладнання необхідно враховувати необхідність планування польотів у район східного Середземномор’я», – йдеться в заяві Euroconrtol.

Як повідомлялось, президент США Дональд Трамп відмінив свою участь у роботі Саміту Америк 13–14 квітня, і не поїде до колумбійської столиці Боготи, а залишиться в США, щоб керувати відповіддю стосовно Сирії та стежити за розвитком ситуації у світі.

Нагадаємо: США вже визначили 22 цілі на території Сирії для своїх ударів як відповіді уряду Сирії на атаку із застосуванням хімічної зброї. Серед обраних об’єктів дві сирійські провінції, де базуються російські найманці.

Росія вже вшосте заблокувала резолюцію Ради Безпеки ООН та таким чином заблокувала розслідування хімічної атаки в Сирії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті