mind
Концерн VW змінює генерального директора

Концерн VW змінює генерального директора

Посаду Маттіаса Мюллера обійматиме Герберт Дісс

Концерн VW змінює генерального директора
фото twitter.com/OfeLanez

Автоконцерн Volkswagen планує замінити генерального директора. Цей крок стане черговим у стратегії подолання наслідків скандалу зі шкідливими викидами в дизельних автомобілях автовиробника. Про це повідомляє CNBC, із посиланням на власні джерела.

Замість Маттіаса Мюллера концерн очолить 59-річний Герберт Дісс, який зараз відповідає за розвиток брендів компанії.

Відхід Мюллера від роботи є черговою спробою зробити прорив після гучного скандалу з викидами дизельних автомобілів автовиробника. Зазначається, що Мюллера ніколи не звинувачували у зв’язку з цією схемою, але в Німеччині було багато спекуляцій щодо повільної реакції Мюллера та інших керівників на скандал.

Між тим Дісс отримав високу оцінку за його громадянську позицію щодо того, що концерн має змінитися й розвиватися.

Він також контролює стійке зростання продажу брендів VW. В І кварталі світові продажі бренду досягли рекордного рівня в 1,52 млн автомобілів, включно зі зростанням обсягів продажів у Китаї – на найбільшому ринку автовиробника – на 8,3%.

Нагадаємо: у 2015 році стало відомо, що бренди автоконцерну Volkswagen встановлювали на свої авто спеціальне програмне забезпечення, яке обманювало екологічні тести, умисно зменшуючи показники шкідливих викидів на дизельних автомобілях.

Згодом стало відомо, що VW, Audi, Porsche, BMW і Daimler знаходилися в злочинній змові ще з 1990-х років. Вони узгоджували свої дії з виробництва, вартості та навіть по установці механізмів для очищення вихлопних газів у дизельних машинах.

Після скандалу сотні тисяч автомобілів було відкликано та переоснащено, втім австралійські регулятори дійшли висновку, що навіть після переобладнання автомобілі «завалили» екологічні тести.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті