mind
Росія пообіцяла збивати кожну ракету, випущену США по Сирії

Росія пообіцяла збивати кожну ракету, випущену США по Сирії

Представник РФ також зазначив, що російська сторона готова до переговорів, щоб уникнути ескалації бойових дій у Сирії

Росія пообіцяла збивати кожну ракету, випущену США по Сирії
Фото Shutterstock

Посол Росії в Лівані заявив, що будь-які ракети США, направлені на Сирію, будуть збиті, як і пристрої, з яких ці ракети були випущені. Про це повідомляє Reuters.

Посол Росії Олександр Засипкін у коментарях зазначив, що мав на увазі заяву президента РФ Владіміра Путіна та керівника штаба збройних сил Росії.

«Якщо удар буде нанесено американцями, то… ракети будуть збиті, так само як і джерела, з яких їх було випущено», – заявив Засипкін. Він також сказав, що зіткнення «має бути виключено, тому ми готові вести переговори».

Нагадаємо: 7 квітня щонайменше 70 людей було вбито під час хімічної атаки в сирійському місті Дума в регіоні Східна Гута.

Трамп одразу жорстко відреагував на новину про хімічну атаку, він звинуватив у підтримці «тварини Асада» Іран і Росію та особисто Владіміра Путіна, пообіцявши, що за це доведеться «заплатити велику ціну».

Згодом президент США скасував поїздки до Латинської Америки, щоб власноруч керувати відповіддю стосовно Сирії та стежити за розвитком ситуації у світі.

Як повідомлялося, США визначили 22 цілі на території Сирії для своїх ударів як відповіді на атаку із застосуванням хімічної зброї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті