Контейнерний термінал ТІС прийняв судно Maersk Klaipeda

Контейнерний термінал ТІС прийняв судно Maersk Klaipeda

Найбільший у своєму класі контейнеровоз зайшов у порт Южний

Контейнерний термінал ТІС прийняв судно Maersk Klaipeda
Фото: прес-служба ТІС

Сьогодні в морському порту Южний на контейнерний термінал «ТІС» зайшло перше судно оновленого сервісу МЕ-3 від Maersk line. Про це Mind повідомила прес-служба компанії «ТІС».

Згідно з повідомленням, цей контейнеровоз – найбільше судно такого типу з усіх, які заходили в порт, його довжина складає 300 м.

Контейнеровоз побудований у 2001 році компанією Hyundai, його ємність становить 6802 TEU, довжина – 300 м, ширина – 42,8 м.

Судно з 8 тис TEU на борту вийшло з Індії 12 березня і прослідувало через найбільші порти Середнього Сходу і Південної Азії: Індію, Оман, ОАЕ, Туреччину і Єгипет. У контейнерах перевозяться апельсини, меблі, шини, пральний порошок, взуття та запчастини для тракторів. Донедавна компанія не була безпосередньо пов'язана з Азією контейнерними маршрутами.

Раніше повідомлялося, що найбільший у світі контейнерний перевізник йде з Одеського порту. На заміну Maersk Line пропонував на вибір два варіанти – порт Чорноморськ (рибний термінал) або порт Южний (термінал ТІС).

Нагадаємо, Maersk Ukraine щорічно забезпечує Україні потік контейнерів на рівні 200 тис TEU. Поки що це – менше 1% від загального обсягу перевезень компанії по всьому світу, але оператор розраховує на збільшення вантажопотоку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті