ТРЦ «Магелан» та Dream Town ДСНС визнала небезпечними

ТРЦ «Магелан» та Dream Town ДСНС визнала небезпечними

Всього ДСНС перевірила вже 1319 об'єктів на предмет пожежної безпеки

ТРЦ 	«Магелан» та Dream Town ДСНС визнала небезпечними
Фото: Shutterstock

Державна служба з надзвичайних ситуацій перевірила вже 1319 об'єктів на предмет пожежної безпеки. Про це з посиланням на слова голови ДСНС Миколи Чечоткіна пише Економічна правда.

Згідно з повідомленням, перевірка об'єктів з масовим скупченням людей, зокрема ТРЦ, шкільних і дошкільних закладів, лікарень із стаціонарним лікуванням почалася 30 березня.

Всього перевіркам підлягають близько 30 000 об'єктів. З них більше 4000 ТРЦ, майже 2000 лікарень, понад 25 000 шкіл і дитячих садків.

«Під час перевірок виявлено понад 15 000 порушень, з яких більше 5000 не усувалися протягом значного часу. Найгірший стан з виконанням приписів у Донецькій, Сумській та Тернопільській областях», – наголосив Чечоткін.

Наразі на керівників об'єктів накладено 1200 адміністративних стягнень. До суду подано позови на закриття 37 об'єктів.

Зокрема, безпеці не практично не приділяється уваги в ТРЦ  «Альтаїровський» у місті Одеса, ТРЦ «Рікос» та супермаркеті «Колібріус» у Рівненській області. Там шляхи евакуації не відповідають вимогам норм.

«По місту Києву із 357 об'єктів, які підлягають перевірці, – 9 торговельних центрів. Уже зараз можна говорити, що в «Магелані» та Dream Town вже виявлені порушення, що створюють небезпеку людям», – наголосив він.

Як писав Mind, за словами архітектора Віктора Глеба, жоден із 125 торгових центрів Києва не відповідає державним будівельним нормам.

Більше про особливості протипожежної безпеки в українських містах масового скупчення людей читайте в матеріалі Mind «У вогні не згорить: від чого залежить протипожежна безпека в Україні «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті