mind
НБУ прогнозує надходження кредитного траншу від МВФ на початку lll кварталу

НБУ прогнозує надходження кредитного траншу від МВФ на початку lll кварталу

Нацбанк зберігає очікування щодо залучення $2 млрд кредиту

НБУ прогнозує надходження кредитного траншу від МВФ на початку lll кварталу
Фото: Shutterstock

Національний банк України прогнозує надходження кредитного траншу від Міжнародного валютного фонду на початку lll кварталу. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Що стосується чергового кредитного траншу, ми вважаємо, що це буде можливо в ІІІ кварталі – на початку ІІІ кварталу. Але це скоріше технічний розрахунок з точки зору ходу переговорів і отримання згод на технічному рівні», – сказав заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб.

Проте Нацбанк не має конкретної інформації стосовно наступного візиту місії МВФ до Києва.

Однак Сологуб зазначив, що українська делегація буде присутня на щорічних весняних зборах МВФ.

Нагадаємо: 12 лютого представники Міністерства фінансів України зустрілися з групою експертів Міжнародного валютного фонду та обговорили подальше впровадження програми фонду та реформи.

Раніше повідомлялось, що президент Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, Мінфін та НБУ мають різне бачення щодо дати отримання траншу МВФ. Так, Порошенко заявляв про свої очікування на отримання фінансів до квітня 2018 року, Гройсман – наприкінці першого півріччя, міністр фінансів Олександр Данилюк – до травня, а НБУ – що, швидше за все, транш буде перенесено на ІІ квартал, та заявляв про ймовірність дострокового припинення програми МВФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті