mind
Ліміт робочих віз до США вичерпався за 5 днів

Ліміт робочих віз до США вичерпався за 5 днів

Видавати нові робочі візи H-1B у Сполучених Штатах розпочнуть у 2019 році

Ліміт робочих віз до США вичерпався за 5 днів
фото з pixabay.com

Служба США з питань громадянства та імміграції (USCIS) вчора, 11 квітня, провела лотерею видачі робочих віз H-1B, які дозволяють іммігрантам жити та працювати в Сполучених Штатах терміном до 3 років. Агентство повідомило, що воно отримало 190 098 заявок за фіскальний період подачі, який розпочався 2 квітня, набагато випередивши ліміт у 85 000 віз, які видадуть. Про це повідомляє Quartz.

Для того, щоб покрити квоту у 85 000 робочих віз USICS треба було всього 5 днів з дня оголошення подачі заявок.

Обмеження кількості віз стосуються кожної американської компанії, але найбільше, за оцінкам аналітиків, постраждають технологічні стартапи. Роботодавці США вважають, що така міграційна політика матиме негативний вплив на розвиток технологій і відповідно на економіку країни.

Зараз міграційна служба США використовує електронну програму для випадкового вибору 85 000 отримувачів візи H-1B.

Нагадаємо: на початку року президент США Дональд Трамп вчергове закликав скасувати візову програму з розіграшу Green Card. На його думку, візова лотерея є однією з причин терактів у країні.

Минулого року Трамп підписав указ, який вимагає від федеральних агентств переглянути програму видачі тимчасових робочих віз у США. Внесення змін у порядок видачі передбачає, що спеціалісти для в'їзду в країни відбиратимуться більш ретельно, зважаючи на рівень їх знань та кваліфікації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті