mind
Аналітики інвестбанку Goldman Sachs дали прогнози курсу гривні

Аналітики інвестбанку Goldman Sachs дали прогнози курсу гривні

У перспективі 12 місяців долар коштуватиме 25 грн

Аналітики інвестбанку Goldman Sachs дали прогнози курсу гривні
Фото НБУ

Аналітики інвестбанку Goldman Sachs очікують подальшого поступового зміцнення гривні та прогнозують зростання курсу в перспективі 12 місяців до 25 грн за долар. Відповідний прогноз міститься в аналітичному огляді інвестбанку, передає Інтерфакс.

Аналітики Goldman Sachs при цьому звернули увагу, що гривня взяла курс на зміцнення вже з початку року, тоді як перші місяці 2017 року динаміка була бічною.

Раніше, у середині серпня 2017 року аналітики Goldman Sachs прогнозували зростання курсу гривні в перспективі трьох місяців до 25,3 грн/$, шести місяців – до 25 грн/$, 12 місяців і до кінця 2018 року – до 24,8 грн/$.

Нацвалюта тоді перебувала в спадному тренді, який намітився на початку квітня і тривав до кінця літа. Гривня при цьому зміцнилася до 25,44 грн/$ з 27,18 грн/$.

В останні числа серпня 2017 року гривня розгорнулася вниз. Національний банк України пов'язував відповідний розворот зі спекуляціями щодо очікуваної восени девальвації гривні та для згладжування підвищеної волатильності змушений був кілька разів виходити на ринок з продажем валюти.

Проте курс гривні, за винятком деякого періоду в листопаді, продовжував знижуватися і завершив 2017 рік на позначці 28,09 грн/$, що на 3,9% нижче, ніж роком раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті