Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Мінфін розірвав договір з банком Тігіпка

Мінфін розірвав договір з банком Тігіпка

Банк повторно не виконав взятих на себе зобов'язань

Мінфін розірвав договір з банком Тігіпка
Народний депутат Сергій Тігіпко
Фото УНІАН

Міністерство фінансів України підтримало ряд рішень, зокрема, розірвання договору з Універсал банком бізнесмена Сергія Тігіпка за повторне невиконання взятих на себе зобов'язань. Про це повідомила прес-служба відомства, передає Інтерфакс.

Крім цього відомство повідомило, що в УКРСИББАНК були направлені листи з попередженням про можливість виключення його з числа первинних дилерів за невиконання зобов'язань.

Мінфін також повідомив, що з 14 травня втратять силу нинішні редакції договорів про співпрацю на ринку державних цінних паперів, у зв'язку з чим первинним дилерам необхідно їх перепідписати з Мінфіном.

На сьогодні первинними дилерами на ринку державних цінних паперів є ОТП Банк, Укргазбанк, Ощадбанк, Сітібанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, УКРСИББАНК, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, а також ПриватБанк, який отримав цей статус при попередньому оновленні списку в липні минулого року.

Universal Bank був заснований у 1994 році. У 2016 році банк придбала група ТАС.

Група ТАС заснована в 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи крім Універсал банку входять ТАСкомбанк, ВіЕс банк, дві страхові компанії та низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті