mind
Асад підрахував, що на відновлення інфраструктури в Сирії після авіаударів треба $400 млрд

Асад підрахував, що на відновлення інфраструктури в Сирії після авіаударів треба $400 млрд

Президент Сирії також зазначив, що ця атака допомогла його народу перестати боятись НАТО

Асад підрахував, що на відновлення інфраструктури в Сирії після авіаударів треба $400 млрд
фото twitter.com/Presidency_Sy

Президент Сирії Башар Асад під час зустрічі із російськими депутатами зазначив, що авіаудари США, Франції та Британії лише допомогли його народу припинити боятись НАТО, а вартість відновлення ушкодженої інфраструктури коштуватиме країні $400 млрд. Про це повідомляє «Интерфакс».

«Президент Сирії заявив, що народ Сирії після ударів припинив боятись НАТО», – сказав координатор групи державної Думи із зв’язку з парламентом Сирії Дмитро Саблін.

«Президент Сирії особливо звернув увагу на те, що Сирія продовжить свій незалежний та суверенний розвиток, незважаючи на повістку, яку нав’язує Захід»,- додав він.

За словами Асада, для відновлення інфраструктури Сирії треба буде $400 млрд та 10–15 років.

Нагадаємо: в ніч на 14 квітня США, Франція та Британія завдали ракетного удару по об’єктах у Сирії, на яких виготовляється та зберігається хімічна зброя, у відповідь на застосування урядовими військами Асада хімічної зброї проти мирного населення.

Російська сторона назвала цю атаку «актом агресії» проти суверенної держави, яка бореться з тероризмом, та скликала екстрене засідання Ради Безпеки ООН.

Під час засідання Росія внесла законопроект, який «засуджує агресію відносно до Сирії з боку США та їх союзників у порушення міжнародного права і Статуту ООН». Проект вимагає «від США та союзників негайно припинити агресію», а також утриматись від подальшого застосування сили. Рада Безпеки резолюцію РФ не підтримала.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті