В Австралії близько 400 компаній стали жертвами російських хакерів

В Австралії близько 400 компаній стали жертвами російських хакерів

Їхні дані не було скомпрометовано, але через цю масштабну кампанію Росія може отримати доступ до мереж для нових кібератак

В Австралії близько 400 компаній стали жертвами російських хакерів
фото з pixabay.com

До 400 австралійських компаній стали жертвами російських кібератак, які підтримувалися Москвою та зачепили мільйони комп’ютерів по всьому світу. Про це заявила міністр оборони Австралії Маріс Пейн, передає ABC.

Австралія, услід за США та Великобританією, стверджує, що російські хакери, яких підтримує Кремль, здійснили кібератаку на комп'ютерні маршрутизатори у всьому світі в рамках кібершпигунської кампанії, націленої на урядові установи, підприємства та «критичні об'єкти інфраструктури».

За словами Пейн, в Австралії атака торкнулася сотень компаній, але немає жодної інформації, що їх дані було скомпрометовано.

Експерт із Міжнародного центру кіберполітики Фергус Хенсон вважає, що Росія через попередню масштабну кіберкампанію зможе отримати доступ до мереж для запуску наступних атак.

Міністр кібербезпеки Австралії Ангус Тейлор переконаний, що Росія повинна взяти відповідальність за свої дії.

Нагадаємо: Вашингтон та Лондон опублікували спільну заяву, в якій обвинуватили компанію російських хакерів, яких підтримує Кремль, в атаках, що мали на меті викрадення інтелектуальної власності та інші «злочинні дії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло