Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Президент призначив Миколу Каленського членом Ради НБУ

Президент призначив Миколу Каленського членом Ради НБУ

Таким чином він призначив третього з чотирьох членів Ради НБУ за своєю квотою

Президент призначив Миколу Каленського членом Ради НБУ
Фото: Shutterstock

Президент України Петро Порошенко призначив Миколу Каленського, директора Центрального сховища Національного банку, до складу Ради НБУ строком на 5 років. Про це йдеться в повідомленні на сайті центробанку й зазначається, що президент призначив трьох із чотирьох членів Ради НБУ за своєю квотою.

Відповідний Указ №102/2018 від 17 квітня 2018 року розміщено на сайті президента.

Президент призначив Миколу Каленського членом Ради НБУ
Фото: НБУ

Як зазначають у НБУ, новий член Ради Нацбанку повністю відповідає законодавчим вимогам для призначення на посаду члена Ради НБУ. Він має фахову освіту та понад 40 років досвіду роботи у фінансовій та управлінській сфері.

Каленський приєднався до команди НБУ у 2011 році: спочатку він працював першим заступником начальника Головного управління НБУ у Києві і Київській області (2011 – 2014 роки), потім – начальником зазначеного Головного управління центробанку (2014 – 2016 роки).

З квітня 2016 року до сьогодні Каленський обіймає посаду директора Центрального сховища НБУ. «Він успішно забезпечує приймання, видачу банкнот і монет регіональним підрозділам регулятора й банкам, облік та зберігання банкнот і монет національної валюти, а також перевезення готівки та інших цінностей у системі центрального банку», – йдеться в повідомленні НБУ.

До приходу в Нацбанк Каленський працював начальником Контрольно-ревізійного управління в Житомирській області, заступником міністра фінансів України ‒ начальником Головного контрольно-ревізійного управління України, державним секретарем Міністерства фінансів України, головою Державної митної служби України, першим заступником керівника апарату Верховної Ради України.

Як зазначається, у 1980 році Каленський закінчив Тернопільський державний економічний університет за спеціальністю «Фінанси і кредит». Має звання кандидата економічних наук та заслуженого економіста України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті