mind
Порошенко оголосив про створення Автокефальної церкви (ВІДЕО)

Порошенко оголосив про створення Автокефальної церкви (ВІДЕО)

Президент закликав Раду якомога швидше підтримати це звернення

Порошенко оголосив про створення Автокефальної церкви (ВІДЕО)
Фото з офіційного сайту президента

Петро Порошенко повідомив, що Україна незабаром може отримати автокефалію для помісної православної церкви. Про це президент оголосив на зустрічі з лідерами фракцій Верховної Ради, розповідаючи про підсумки зустрічі з константинопольським патріархом Варфоломієм, повідомляє прес-служба президента.

«На сьогоднішній день Україна як ніколи близько до появи власної автокефальної помісної православної церкви. Це засвідчить не лише позиція Вселенського патріарху, а й членів Синоду», – сказав він.

Порошенко заявив, що не може розкривати всі деталі цієї зустрічі, але запевнив, що необхідні елементи для створення помісної церкви вже є.

За словами Порошенка, першою такою умовою є звернення церковних ієрархів. Він повідомив, що вже провів низку зустрічей з представниками духовенства. Святіший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет передав главі держави відповідне звернення із підписами усіх єпископів Української православної церкви Київського патріархату, які засвідчили підтримку щодо надання томосу новій українській православній автокефальній церкві.

Порошенко попросив Верховну Раду якомога швидше підтримати це звернення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті