«Роскомнадзор» перевірятиме Facebook, існує імовірність блокування соцмережі в РФ

«Роскомнадзор» перевірятиме Facebook, існує імовірність блокування соцмережі в РФ

Для продовження роботи та території Росії керівництво Facebook повинно виконувати ряд ключових умов

«Роскомнадзор» перевірятиме Facebook, існує імовірність блокування соцмережі в РФ
фото з pixabay.com

«Роскомнадзор» анонсував проведення перевірки соціальної мережі Facebook, і, якщо до кінця 2018 року ключові вимоги російського регулятору не будуть виконані,  постане питання про її закриття на території РФ. Про це заявив голова «Роскомнадзору» Олександр Жаров, передають «Ізвєстія».

«До кінця 2018 року ми проведемо перевірку компанії, і є кілька пунктів, які мають бути виконані: локалізація баз даних російських громадян на території Росії, видалення всієї забороненої інформації – а вони вже значно запізнюються за термінами – і дотримання інших законів», – сказав він.

Якщо вищезазначені пункти керівництвом Facebook виконані не будуть, постане питання щодо блокування програми в Росії .

 Жаров також повідомив, що регулярно, раз на півроку, зустрічається з представниками Facebook.

«При цьому постійно чую: Жаров усе спускає з рук Facebook, тому що там є  якісь особливі відносини. Немає жодних особливих відносин, під час останньої зустрічі з її представниками в лютому ми ще раз проговорили нашу позицію», – додав він.

Нагадаємо: починаючи з 16 квітня «Роскомнадзор» блокує ІР-адреси Google і Amazon, сервери яких можуть використовуватися месенджером Telegram для обходу блокування в Росії.

Після блокування месенджера його засновник Павло Дуров оголосив про створення Цифрового опору – децентралізованого руху на захист цифрових свобод і прогресу. Для обходу блокування Telegram у РФ він готовий витратити мільйони доларів.

Більше про ситуацію навколо популярного месенджеру можна прочитати у матеріалі Mind «Telegram помер, хай живе Telegram».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло