СБУ запобігла понад 400 спробам терористичних атак за 3,5 роки

СБУ запобігла понад 400 спробам терористичних атак за 3,5 роки

Значна частина затриманих терористів проходила підготовку на території РФ

СБУ запобігла понад 400 спробам терористичних атак за 3,5 роки
Фото Shutterstock

Протягом 3,5 років Служба безпеки України (СБУ) запобігла понад 400 спробам терористичних атак у різних регіонах України. Про це з посиланням на слова президента Петра Порошенка пише Укрінформ.

Згідно з повідомленням, затримані терористи проходили підготовку на території РФ.

«Ми бачимо спроби організації терористичних атак всередині країни – Служба безпеки України за 3,5 року запобігла понад 400 спробам терористичних атак у різних регіонах країни. І терористи, які були встановлені, вже затримані, значна частина з них пройшла підготовку у відповідних таборах на території Російської Федерації... а також на території незаконно анексованого Криму», – повідомив Порошенко.

Разом з цим президент зазначив, що гібридна війна має абсолютно нові характеристики, й Україна дає відсіч російській агресії.

«Війна гібридна, в якій поряд з військовими діями регулярних збройних сил Російської Федерації і російських найманців Росія веде підривну війну проти України на всіх фронтах», – наголосив президент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло