Жителі столиці зможуть анонімно повідомляти про випадки корупції

Жителі столиці зможуть анонімно повідомляти про випадки корупції

Київміськрада створить «гарячу лінію»

Жителі столиці зможуть анонімно повідомляти про випадки корупції
Фото: Shutterstock

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення антикорупційної “гарячої лінії”. Про це повідомляє прес-служба Київміськради.

Так, жителі столиці зможуть анонімно повідомляти про випадки корупції у виконавчому органі Київради, райдержадміністраціях, комунальних підприємствах та установах місцевого рівня.

Повідомлення на гарячу лінію можна буде подавати в усній (за допомогою засобів телефонного зв’язку) або письмовій формі. Письмові повідомлення надсилаються за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, 01044, або безпосередньо передаються в Уповноважений підрозділ з поміткою «Гаряча лінія» або «Антикорупційна гаряча лінія». Письмові повідомлення також можуть бути надіслані на електронну адресу Гарячої лінії.

“Такі процедури існують у всьому цивілізованому світі, відтепер будуть і у нас. Нова система має забезпечити повну анонімність викривачам, гарантії збереження конфіденційної інформації, унеможливлює викривлення чи втрату особливої інформації, встановлює чіткий алгоритм розгляду повідомлень про корупцію і порядку передачі їх на розгляд поліції чи спеціалізованих антикорупційних органів. За три місяці система має повноцінно запрацювати”, – зазначив ініціатор відповідного рішення Андрій Осадчук.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло