Verizon продала фотобанк Flickr найбільшому в світі фотохостінгу

Verizon продала фотобанк Flickr найбільшому в світі фотохостінгу

Про суму угоди поки що інформацію не розголошують

Verizon продала фотобанк Flickr найбільшому в світі фотохостінгу
https://www.smugmug.com

Verizon, який викупив активи Yahoo в 2017 році, продав сервіс для публікації фотографій Flickr компанії SmugMug, яка називає себе «найбільшою в світі і найповнішою незалежною платформою для управління фотографіями» . Про це йдеться в спільному повідомленні прес-служб сервісів.

Відзначається, що угода закрита в середині квітня 2018 року, її умови і сума не розголошуються. Як уточнив глава SmugMug Дон МакАскілл, Flickr продовжить роботу у вигляді окремого сервісу, призначеного для професійних фотографів, і отримає всі необхідні ресурси для розвитку.

Компанія SmugMug була створена в 2002 році і стала одним з перших сервісів зберігання та обміну фотографіями. На сьогодні він налічує мільйони користувачів, які використовують SmugMug як безпечний, простий і зручний спосіб продемонструвати і продати свої роботи.

Заснована в 2004 році компанія Flickr теж швидко стала одним з найбільш популярних фотохостингів у період підйому цифрової фотографії – приблизно 10 років тому. Тоді її купила компанія Yahoo, але з часом сервіс став користуватися меншою популярністю на тлі більш динамічних конкурентів.

Спроба Yahoo відродити велич Flickr, розпочата в 2012 році, не вдалася. У минулому році Flickr дістався компанії Verizon, яка купила Yahoo, і опинився під загрозою закриття.

Купівля SmugMug дає нову надію на відродження. Фінансовий бік угоди не розголошується.

Більше про найбільші угоди зі злиття і поглинання компаній за 2017 рік – за посиланням. Загальна сума всіх угод M&A у світі за цей період склала $3,6 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло