LG планує укласти найбільшу в своїй історії угоду

LG планує укласти найбільшу в своїй історії угоду

LG Electronics має намір купити компанію – виробника автомобільного освітлення ZKW за $1,5 млрд

LG планує укласти найбільшу в своїй історії угоду
фото з lgnewsroom.com

Компанія LG Electronics перебуває на останній стадії переговорів щодо придбання австрійського виробника автомобільного освітлення ZKW Group. Про це повідомляє The Investor.

Угоду оцінюють в 1,6 трлн вон ($1,5 млрд).

Обидві компанії ведуть переговори майже два роки і, скоріше всього, підпишуть угоду до кінця цього місяця.

ZKW випускає світлодіодні фари, електричні системи та електронні модулі для автомобілів. Минулого року обіг компанії склав близько $1,4 млрд.

Незважаючи на скромну долю ринку, що складає всього 5%, ця компанія швидко набирає обертів та є постачальником для автовиробників BMW, Mercedes-Benz та Audi.

«Враховуючи високі бар’єри для входу в автомобільну промисловість, не кажучи вже про важливі партнерські відносини з автовиробниками, LG зможе скоротити час та витрати на поштовх в автомобільну галузь», – сказав аналітик Daishin Securities Парк Ган-хо.

Зазначається, що за останні два роки продажі автомобільних деталей компанією LG зросли майже вдвічі й склали $3,10 млрд минулого року. Її дочірні компанії, включно з LG Innotek, LG Chem і LG Display, також підвищують свою ставку на автомобільні деталі.

Нагадаємо: на початку квітня стало відомо, що LG Electronics очікує, що операційний прибуток у І кварталі зросте до найвищого рівня за останні 9 років – на 20% у порівнянні з минулим роком.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті