Вірменська «оксамитова» революція: до демонстрантів приєдналися люди у військовій формі

Вірменська «оксамитова» революція: до демонстрантів приєдналися люди у військовій формі

Між тим затриманого напередодні лідера протестного руху Пашиняна звільнили з СІЗО

Вірменська «оксамитова» революція: до демонстрантів приєдналися люди у військовій формі
фото twitter.com/GjorgjiK

До студентів, які мітингують сьогодні в Єревані, приєдналися зо два десятки молодих людей у військовій формі. Про це повідомляє Радіо Азатутюн.

Молодики розповіли, що вони прийшли з військової частини, де проходять службу.

«Ми приєдналися до народу, ми з нашим народом», – відповіли вони на питання щодо того, яким чином їм вдалося покинути територію військової частини.

Як повідомляють «Новини-Вірменія», міністр оборони країни Віген Саркісян заявив, що «армія може бути задіяна в такого роду процесах, і це можливо зробити лише у випадку, якщо буде введена надзвичайна ситуація».

Саркісян також повідомив, що він, як і більшість громадян, сподівається, що до введення військ не дійде, однак «законодавство для того й передбачено, щоб у складних ситуаціях давати можливі виходи».

«При чому, підкреслю, що армія навіть під час надзвичайної ситуації не бере участі в силових заходах, а лише діє для підтримки режиму НС», – заявив він.

ОНОВЛЕНО. Лідера опозиції Нікола Пашиняна, який очолює акції протесту в Єревані, звільнили з СІЗО, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на власного кореспондента на місці подій.

Також на свободу вийшли депутати парламенту Арарат Мірзоян і Сасун Мікаелян, які, як і Пашинян, були затримані 22 квітня за звинуваченням в організації і проведенні незаконних масових зібрань.

Пашинян, вийшовши із СІЗО, пообіцяв, що ввечері виступить на мітингу, і закликав звільнити всіх затриманих учасників акцій протесту.

***

Нагадаємо: з 13 квітня лідер опозиційної фракції Нікол Пашинян ініціював в Єревані та інших областях Вірменії тотальні акції громадянської непокори проти прем’єрства Сержа Саргсяна.

Оголошена ним «оксамитова» революція спричинила масові мітинги та зіткнення з поліцією.

Напередодні поліція в Єревані перейшла до більш жорстких заходів щодо учасників масових акцій: вона силою розганяла прихильників Пашиняна. Генпрокуратура країни підтвердила затримання й самого опозиційного лідера та його колег по парламентській фракції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті