КМДА продовжила договір із «Київенерго»

КМДА продовжила договір із «Київенерго»

Нардепи не можуть гарантувати, що «Київтеплоенерго» отримає необхідну ліцензію НКРЕКП

КМДА продовжила договір із «Київенерго»
Фото УНІАН

Київська міська рада вирішила продовжити договір із «Київенерго» в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювального заводу «Енергія» до 31 липня 2018 року. Відповідне рішення підтримав 71 депутат, проти проголосувало 14, утримався один депутат, передає Інтерфакс.

Спочатку проект рішення передбачав продовження договору до 30 червня, проте було запропоновано залишити ТЕЦ і завод «Енергію» в користуванні «Київенерго» до 31 серпня.

«Необхідний резерв часу. Зараз ми не можемо гарантувати, що комісія (НКРЕКП) запрацює завтра або через тиждень (для експлуатації ТЕЦ компанією «Київтеплоенерго» необхідна ліцензія НКРЕКП)», – сказав під час обговорення проекту рішення профільний заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Однак депутати Київради не підтримали продовження договору на чотири місяці й запропонували продовжити його до кінця липня.

«Ми не зможемо встигнути зробити цього (перебрати в управління ТЕЦ і «Енергію») до дати, яка вказана в проекті рішення. Два місяці (понад два, запропонованих в проекті рішення) – це додаткова перестраховка, але один місяць – це критично необхідний мінімум», – зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.

Пантелєєв також додав, що місто перебере управління ТЕЦ і заводом раніше закінчення терміну договору, якщо трапиться нагода.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло