Генпрокуратура закрила провадження проти екс-заступника голови НАЗК

Генпрокуратура закрила провадження проти екс-заступника голови НАЗК

Розслідування було припинено у зв'язку з відсутністю складу злочину

Генеральна прокуратура закрила справу щодо використання підроблених документів колишнім заступником голови Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК) Русланом Радецьким. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Радецький поділився листом із Генпрокуратури, в якому зазначається, що кримінальне провадження стосовно нього закрито у зв'язку з відсутністю складу кримінального правопорушення. 

Водночас Радецький вважає, що відкриття провадження було безпідставним та здійснювалося з порушенням процесуальних вимог.

«Кримінальне провадження було політичним замовленням, тиском на незалежного члена НАЗК, який, звичайно, владі був не потрібен та й ще контролював перевірки е-декларацій, що її дуже лякало», –  зазначив екс-заступник голови НАЗК. 

Нагадаємо: 15 червня 2017 року на підставі рішення Печерського районного суду Нацполіція провела обшук у приміщенні Національного агентства з питань запобігання корупції. Досудове розслідування розпочалося у зв'язку з підозрою Радецького у використанні завідомо підроблених документів та подачі їх до Київської міської кваліфікаційної комісії адвокатури з метою отримання свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло